آشنایی با سیستم عامل رایانه خود

دسته‌بندی نشدهLeave a Comment on آشنایی با سیستم عامل رایانه خود

آشنایی با سیستم عامل رایانه خود

[ad_1]

در طول سال و کامپیوتر و سیستم عامل های پدید آمده به عنوان جزئی جدایی ناپذیر از هر کامپیوتر و سیستم ها در جهان است. بدون سیستم عامل, شما تقریبا قادر نخواهد بود به استفاده از کامپیوتر است. شما لازم نیست به دانستن هر گونه دستورات پیچیده تنظیمات و یا کد قادر به استفاده از یک کامپیوتر با کمک یک کامپیوتر با سیستم عامل.

درست در چند سال اول کامپیوتر سیستم عامل بودند و نه در وجود. اما بعد از اختراع رایانه قدرتمند آنها توسعه یافته است. آنچه شناخته شده به عنوان ‘کارت پانچ’ مورد استفاده قرار گرفت برای وارد کردن اطلاعات را بر روی یک کامپیوتر قبل از سیستم عامل ها به وجود آمد. برای دریافت اطلاعات مورد نظر مورد نیاز بر روی کامپیوتر, کارت پانچ ماشین آلات که در آن استفاده می شود. اما آنها تمام نمی شود که کارآمد است.

برنامه نویسان کامپیوتر قادر به موفقیت در طراحی اولین سیستم عامل های کامپیوتر. آنها در نظر گرفته شود این واقعیت است که زندگی را ساده تر خواهد شد اگر مردم عادی مثل من و شما باید قادر به استفاده از یک کامپیوتر بدون دانستن اندازه و یا حتی ذکر در مورد مجتمع کامپیوتر زبان.

با موفقیت اولیه برنامه نویسان کامپیوتر وجود دارد بنابراین بسیاری از سیستم عامل های کامپیوتر این روزها در دسترس در دنیای کامپیوتر امروز. بسیاری نیز هنوز در حال توسعه حتی در حالی که شما در حال خواندن این در حال حاضر. عملا بسیاری از خشمگین شدن سیستم عامل های طراحی شده با کاربر مشترک در ذهن است. یک کاربر کامپیوتر به طور متوسط هم اکنون می توانید بار ترین برنامه های کامپیوتری با یک روش ساده با استفاده از ماوس و تنها با چند کلیک.

هر سیستم دارای یک تابع خاص برای انجام دادن در پشت صحنه. کاربر حتی نمی خواهد بود قادر به دیدن و یا حتی نیاز به می دانم که آنها وجود دارد. آنچه در این سیستم عامل انجام دهید در پشت کامپیوتر خود را که معمولا شناخته شده به عنوان چند tasking. آن را می سازد با استفاده از یک PC خیلی بیشتر به راحتی و بدون مدیریت منابع کامپیوتر به صورت دستی.

در میان اصلی توابع اساسی هر سیستم عامل کامپیوتر می کند انجام دهد عبارتند از:

* مدیریت حافظه با دسترسی تصادفی (RAM)

* مدیریت دیسک سخت شما

* برنامه ریزی های مختلف از وظایف بر روی کامپیوتر شما

* ارائه یک سطح معقول از امنیت کامپیوتر شما را برای جلوگیری از هر گونه خارجی حزب برای به دست آوردن دسترسی به کامپیوتر شما

* برای حرکت به برنامه های مختلف بر روی کامپیوتر خود را هر زمان که شما می خواهید برای باز کردن آنها

* و بسیاری دیگر

Microsoft Windows و Apple Mac OS هستند, معروف ترین در جهان سیستم عامل های امروز است. مشابه دیگر سیستم عامل های کامپیوتر وجود دارد ، اما آنها خود را از فن آوری های معروف دو کامپیوتر غول های پیشرو.

دو سیستم عامل های دیگر که به سرعت در حال به دست آوردن محبوبیت در جهان امروز در حال لینوکس و گنو. اما آنها عمدتا متمرکز بر شبکه و سیستم بازاریابی میباشد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top